RoboTagger (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: yes
ku: بەڵێ

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Vocabularies
ku: وشەگەلەکان

en: no
ku: نەخێر

en: Global settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Topic
ku: بابەت
