RoboTagger (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: yes
mn: тийм

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Vocabularies
mn: Үгсийн сангууд

en: no
mn: үгүй

en: Global settings
mn: Ерөнхий тохиргоо

en: Select all
mn: Бүгдийг сонгох
