RoboTagger (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: yes
mr: हो

en: Confirm
mr: नक्की करा

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Topic
mr: विषय
