RoboTagger (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Select all
my: အားလုံးရွေးရန်
