RoboTagger (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: yes
nn: ja

en: Confirm
nn: Stadfest

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Vocabularies
nn: Vokabular

en: no
nn: nei

en: Fields
nn: Felt

en: Topic
nn: Emne
