RoboTagger (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: yes
oc: òc

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Vocabularies
oc: Vocabularis

en: no
oc: non

en: Global settings
oc: Paramètres globals

en: Fields
oc: Camps

en: Select all
oc: Seleccionar tot

en: Topic
oc: Subjècte
