RoboTagger (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: yes
ro: da

en: Confirm
ro: Confirmă

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Content type settings
ro: Setările tipului de conţinut

en: Vocabularies
ro: Vocabulare

en: no
ro: nu

en: Global settings
ro: Setări generale

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Select all
ro: Selectaţi tot

en: Topic
ro: Subiect

en: Automatic
ro: Automat

en: Suggestions
ro: Sugestii
