RoboTagger (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: yes
sv: ja

en: Confirm
sv: Bekräfta

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Content type settings
sv: Inställningar för innehållstyp

en: Vocabularies
sv: Vokabulärer

en: no
sv: nej

en: Global settings
sv: Globala inställningar

en: Fields
sv: Fält

en: Select all
sv: Välj alla

en: Manual
sv: Manuell

en: Topic
sv: Ämne

en: Automatic
sv: Automatisk

en: Suggestions
sv: Förslag

en: Decline
sv: Avslå

en: permissions
sv: behörigheter
