RoboTagger (7.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: yes
az: bəli

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Vocabularies
az: Lüğətlər

en: no
az: yox

en: Global settings
az: Qlobal parametrlər

en: Fields
az: Sahələr

en: Select all
az: Hamısını seç

en: Topic
az: Mövzu
