RoboTagger (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Submit
is: Vista

en: yes
is: já

en: Confirm
is: Staðfesta

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Content type settings
is: Stillingar efnistegunda

en: Vocabularies
is: Flokkunarhugtök

en: no
is: nei

en: Fields
is: Svæði

en: Topic
is: Umræðuefni
