RoboTagger (7.x-1.0-beta3) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: yes
ne: हो

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: no
ne: हैन

en: Topic
ne: विषय
