Rokka (7.x-1.0-rc5) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: None
bn: একটিও নয়

en: Settings
bn: সেটিংস

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Line
bn: লাইন

en: Media
bn: মাধ্যম
