Rokka (7.x-1.1-rc1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: None
ast: Nengún

en: Settings
ast: Preferencies

en: edit
ast: editar

en: Line
ast: Llinia
