Rokka (7.x-1.1-rc1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: None
es: Ninguno

en: Settings
es: Configuración

en: edit
es: editar

en: API Key
es: Clave API

en: Line
es: Línea

en: Media
es: Multimedia

en: Image Settings
es: Opciones de imagen

en: Organization Name
es: Nombre de la Organización

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
es: Se ha producido un error al procesar @operation con los argumentos : @args
