Rokka (7.x-1.1-rc1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Media
hy: Մեդիա
