Rokka (7.x-1.1-rc1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: None
mr: काहीच नाही

en: Settings
mr: संरचना

en: edit
mr: संपादन

en: Line
mr: रेषा
