Rokka (7.x-1.1-rc1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Media
my: မီဒီယာ
