Rokka (7.x-1.1-rc1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: None
uk: Немає

en: Settings
uk: Налаштування

en: edit
uk: редагувати

en: Line
uk: Рядок

en: Media
uk: Медіа

en: Image Settings
uk: Параметри зображення

en: Auto
uk: Авто

en: Organization Name
uk: Ім'я організації

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
uk: Помилка під час обробки @operation з аргументами: @args

en: Plane
uk: Площина
