Rokka (7.x-1.1-rc2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: None
ca: Cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: edit
ca: edita

en: Line
ca: Línia

en: Media
ca: Multimèdia

en: Background color
ca: Color de fons

en: width @width
ca: amplada @width

en: height @height
ca: alçada @height

en: !name must be a positive integer.
ca: !name ha de ser un enter positiu.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args
