Rokka (7.x-1.1-rc2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: None
et: Puudub

en: Settings
et: Seaded

en: edit
et: muuda

en: Line
et: Rida

en: Media
et: Meedia

en: Background color
et: Taustavärv

en: width @width
et: laius @width

en: height @height
et: kõrgus @height

en: !name must be a positive integer.
et: !name peab olema positiivne täisarv.
