Rokka (7.x-1.1-rc2) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: None
fi: Ei mitään

en: Settings
fi: Asetukset

en: edit
fi: muokkaa

en: Line
fi: Rivi

en: Background color
fi: Taustaväri

en: width @width
fi: leveys @width

en: height @height
fi: korkeus @height

en: !name must be a positive integer.
fi: Arvon !name pitää olla positiivinen kokonaisluku.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fi: Virhe käsiteltäessä operaatiota @operation argumenteilla: @args
