rokka (7.x-1.1-rc2) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: None
fr: Aucun(e)

en: Settings
fr: Paramètres

en: edit
fr: modifier

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Line
fr: Ligne

en: Media
fr: Média

en: Background color
fr: Couleur d'arrière-plan

en: Image Settings
fr: Réglages de l'image

en: width @width
fr: largeur @width

en: height @height
fr: hauteur @height

en: !name must be a positive integer.
fr: !name doit être un entier positif.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fr: Une erreur est survenue lors du traitement de @operation avec pour arguments : @args
