rokka (7.x-1.1-rc2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Line
gu: લીટી

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ
