Rokka (7.x-1.1-rc2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Submit
he: שלח

en: None
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: edit
he: עריכה

en: Line
he: שורה

en: Media
he: מדיה

en: Background color
he: צבע רקע

en: width @width
he: רוחב @width

en: height @height
he: גובה @height
