Rokka (7.x-1.1-rc2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Line
kn: ಸಾಲು

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Image Settings
kn: ಚಿತ್ರದ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Auto
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ
