Rokka (7.x-1.1-rc2) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: None
ku: هیچ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Line
ku: هێڵ

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: width @width
ku: پانی @width

en: height @height
ku: بەرزی @height
