Rokka (7.x-1.1-rc2) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: None
ru: Нет

en: Settings
ru: Настройки

en: edit
ru: изменить

en: API Key
ru: Ключ API

en: Line
ru: Линия

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Background color
ru: Цвет фона

en: Image Settings
ru: Настройки изображения

en: Auto
ru: Авто

en: width @width
ru: ширина @width

en: height @height
ru: высота @height

en: !name must be a positive integer.
ru: !name должно быть натуральным числом.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ru: Возникла ошибка в процессе @operation с аргументами: @args

en: Background opacity
ru: Прозрачность фона
