Rokka (7.x-1.1-rc2) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: None
vi: Không có

en: Settings
vi: Thiết lập

en: edit
vi: sửa

en: Line
vi: Dòng

en: Media
vi: Phương tiện

en: Background color
vi: Màu nền

en: Image Settings
vi: Thiết lập ảnh

en: Auto
vi: Tự động

en: width @width
vi: chiều rộng @width

en: height @height
vi: chiều cao @height

en: !name must be a positive integer.
vi: !name phải là số nguyên dương.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
vi: Gặp lỗi khi xử lý @operation với tham số: @args
