rokka (7.x-1.1-rc3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: None
az: Yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: edit
az: redaktə et

en: Background color
az: Arxa rəng
