rokka (7.x-1.1-rc3) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Settings
be: Налады

en: edit
be: рэдагаваць

en: API Key
be: Ключ API

en: Line
be: Радок

en: Media
be: Мультымедыя

en: Background color
be: Колер фона

en: width @width
be: шырыня @width

en: height @height
be: вышыня @height

en: !name must be a positive integer.
be: !name  павінна быць станоўчым цэлым лікам.
