Rokka (7.x-1.1-rc3) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: None
cs: Žádné

en: Settings
cs: Nastavení

en: edit
cs: upravit

en: Line
cs: Řádek

en: Media
cs: Média

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: width @width
cs: šířka @width

en: height @height
cs: výška @height

en: !name must be a positive integer.
cs: !name musí být kladné celé číslo.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
cs: Došlo k chybě během zpracování operace @operation s argumenty: @args
