rokka (7.x-1.1-rc3) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: None
de: Keine

en: Settings
de: Einstellungen

en: edit
de: Bearbeiten

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Line
de: Zeile

en: Media
de: Medien

en: Background color
de: Hintergrundfarbe

en: Image Settings
de: Bildeinstellungen

en: Auto
de: Automatisch

en: Organization Name
de: Name der Organisation

en: API Credentials
de: API-Legitimation

en: width @width
de: Breite @width

en: height @height
de: Höhe @height

en: !name must be a positive integer.
de: !name muss eine positive ganze Zahl sein.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
de: Während der Verarbeitung von @operation ist ein Fehler aufgetreten mit den Argumenten: @args
