Rokka (7.x-1.1-rc3) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: None
eu: Bat ere ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: edit
eu: editatu

en: width @width
eu: zabalera @width

en: height @height
eu: altuera @height
