rokka (7.x-1.1-rc3) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: None
hu: Nincs

en: Settings
hu: Beállítások

en: edit
hu: szerkesztés

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Line
hu: Sor

en: Media
hu: Média

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Image Settings
hu: Kép beállítások

en: Organization Name
hu: Szervezet neve

en: API Credentials
hu: API kulcsok

en: width @width
hu: szélesség @width

en: height @height
hu: magasság @height

en: !name must be a positive integer.
hu: !name értékének pozitív egésznek kell lennie.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hu: @operation feldolgozása közben hiba történt az argumentumokkal: @args
