rokka (7.x-1.1-rc3) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Submit
is: Vista

en: None
is: Engin

en: Settings
is: Stillingar

en: edit
is: breyta

en: API Key
is: API Lykill

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: height @height
is: hæð @height
