Rokka (7.x-1.1-rc3) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: None
lv: Nav

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: edit
lv: labot

en: Line
lv: Līnija

en: Media
lv: Multivide

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: width @width
lv: platums @width

en: height @height
lv: augtsums @height

en: !name must be a positive integer.
lv: !name jābūt pozitīvam veselam skaitlim.
