rokka (7.x-1.1-rc3) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Line
ne: रेखा

en: Media
ne: मिडिया
