Rokka (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: None
ar: لا شيء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: edit
ar: تحرير

en: Line
ar: السطر

en: Media
ar: ميديا

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: width @width
ar: عرض @width

en: height @height
ar: ارتفاع @height

en: !name must be a positive integer.
ar: يجب أن يكون !name عدداً صحيحياً موجباً.
