Rokka (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: None
el: Κανένα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: edit
el: επεξεργασία

en: Line
el: Γραμμή

en: Media
el: Μέσα

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: width @width
el: πλάτος @width

en: height @height
el: ύψος @height

en: !name must be a positive integer.
el: Το !name πρέπει να είναι ένας θετικός ακέραιος.
