Rokka (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: None
gl: Ningún

en: Settings
gl: Axustes

en: edit
gl: editar

en: Line
gl: Liña

en: Media
gl: Medios

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: width @width
gl: largo @width

en: height @height
gl: alto @height

en: !name must be a positive integer.
gl: !name debe ser un enteiro positivo.
