rokka (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: None
hi: कोई नहीं

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: edit
hi: संपादन करें

en: Line
hi: रेखा

en: Media
hi: मीडिया

en: Background color
hi: पृष्ठभूमि का रंग
