Rokka (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: None
ja: なし

en: Settings
ja: 設定

en: edit
ja: 編集

en: Line
ja: 行

en: Media
ja: メディア

en: Background color
ja: 背景色

en: width @width
ja: 幅 @width

en: height @height
ja: 高さ @height

en: !name must be a positive integer.
ja: !name は正の整数でなければなりません。

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ja: 引数の @operation を処理中にエラーが発生しました: @args
