Rokka (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: edit
kk: түзету

en: Background color
kk: Фон түсі
