rokka (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: None
lt: Joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: edit
lt: redaguoti

en: API Key
lt: API raktas

en: Line
lt: Eilutė

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Image Settings
lt: Paveikslėlio nustatymai

en: Auto
lt: Automatiškai

en: width @width
lt: plotis @width

en: height @height
lt: aukštis @height
