Rokka (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: None
oc: Pas cap

en: Settings
oc: Paramètres

en: edit
oc: modificar

en: Line
oc: Linha

en: Media
oc: Mèdia

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: width @width
oc: largor @width

en: height @height
oc: nautor @height

en: !name must be a positive integer.
oc: !name deu èsser un entièr positiu.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
oc: Una error s'es producha al moment del traitement de @operation amb per arguments : @args
