Rokka (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Settings
ps: امستنې

en: Media
ps: رسنۍ

en: Background color
ps: شاليد رنګ
