rokka (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: None
pt: Nenhum

en: Settings
pt: Definições

en: edit
pt: editar

en: API Key
pt: Chave API

en: Line
pt: Linha

en: Background color
pt: Cor de fundo

en: Auto
pt: Automático

en: width @width
pt: largura @width

en: height @height
pt: altura @height

en: !name must be a positive integer.
pt: !name deve ser um número inteiro positivo.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pt: Ocorreu um erro ao processar @operation com os argumentos: @args
