rokka (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: None
sk: Žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: edit
sk: upraviť

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Line
sk: Riadok

en: Media
sk: Médiá

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: width @width
sk: šírka @width

en: height @height
sk: výška @height

en: !name must be a positive integer.
sk: !name musí byť kladné celé číslo.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args
