Rokka (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: None
sl: Brez

en: Settings
sl: Nastavitve

en: edit
sl: uredi

en: Line
sl: Vrstica
