rokka (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: None
sv: Ingen

en: Settings
sv: Inställningar

en: edit
sv: redigera

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Line
sv: Rad

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Auto
sv: Automatiskt

en: Organization Name
sv: Organisationsnamn

en: width @width
sv: bredd @width

en: height @height
sv: höjd @height

en: !name must be a positive integer.
sv: !name måste vara ett positivt heltal.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sv: Ett fel inträffade vid bearbetning av @operation med argument: @args
